For Sbé!!! = Pls kdo nás má jako uložené _KatÝýŠ♥ tak si náš přejmenujte na

Tadýý nečekanéj= zápis sb+Chceš být áfko?
A to všee je Tadýý...

○•Fresh_GirlS•○

DĚkujééém

Pááris a její Santa Claus :D

3. ledna 2010 v 18:37 | Andy_* xD |  Něco z Celebrit...:o)

Blondýna Paris Hilton. Na Santu věřila do 16ti!


Paris Hilton hrdě přiznává, že na Santa Clause věřila do svých šestnácti let. I dnes se ráda nechá přesvědčit o jeho existenci. (click na c.č)

Dědička hotelového impéria věřila, že postava Santa Clause je skutečná, a to do svých šestnácti let. I dnes nutí svou matku Kathy Hilton, aby o Vánocích na krb věšela ponožku plnou dárků. Paris tak může předstírat, že ji Santa navštívil.

"My své dárky obvykle rozbalujeme hned ráno. V tomto čase jsem jako malé dítě a nemůžu se dočkat. Opravdu jsem věřila na Santa Clause do svých šestnácti! Moje máma stále jen pro mě věší ponožku, takže to můžu pořád předstírat," vypráví Paris.

Paní Hilton vaří
I když miluje, když je prostřednictvím dárků rozmazlovaná, hotelová dědička se zároveň moc snaží o to, aby si její milovaní tento den také užili. Paris dokonce zve své přátele, aby se o Vánocích k ní a k její rodině - ke Kathy, tátovi Richardovi, sestře Nicky a k jejím bratrům Conradovi a Barronovi - přidali, pokud nemají ke komu jít.

"Já prostě Vánoce miluju. Je to skvělá výmluva na to, abychom si všichni povyrazili," vysvětluje známá diva.

"Vždy jsem ten den trávila se svou rodinou. Tento rok zůstaneme doma, to je opravdu vzrušující. Moje máma navaří úžasná jídla, my budeme hodně jíst a prostě strávíme čas společně. Později ten den pozvu nějaké své přátele, kterým už rodiče zemřeli nebo kteří nemají svou rodinu ve městě, aby k nám přišli. Nesnesu pomyšlení, že by někdo o Vánocích zůstal sám," dodává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama